Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 629,00 zł 1 140,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PASODOBLE HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Velvet 2 1 140,30
1 629,00

Materac Pasodoble z kolekcji Hilding charakteryzuje się siedmioma strefami twardości, uzyskanymi za pomocą solidnych sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych przegrodach. Wkład materaca został dopełniony z jednej strony warstwą maty kokosowej, z drugiej włóknem Sizal oraz obustronnie pianką Flexifoam, dodającą konstrukcji sprężystości i elastyczności. Dzięki twardej powierzchni, produkt doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku osób o większej masie ciała. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Velvet, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny