• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Stelaż S DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO – OUTLET

1 554,00 zł 1 165,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 243,20 zł

Regulowany stelaż S Double Mobil T5 Materasso z nogami o wysokości: 20 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż S Double Mobil T5 Materasso został stworzony z myślą o osobach, które spędzają długi czas w łóżku. Jest to szczególnie korzystne dla starszych klientów z problemami zdrowotnymi, którzy wymagają długotrwałego leżenia. Jednak również entuzjaści leniwego odpoczynku z fascynującą książką lub serialem mogą czerpać z niego korzyści. Stelaż ten posiada podnóżek i zagłówek, które można regulować elektrycznie za pomocą wygodnego pilota. Jego konstrukcja opiera się na 28 giętych listwach o wysokim poziomie wytrzymałości, umożliwiając użytkowanie z różnymi modelami materacy, dostosowanymi do stelaży regulowanych. Dodatkowo, całość została wzmocniona materiałowym pasem, mającym na celu zwiększenie trwałości produktu.
UWAGA! Stelaż nowy, wyposażony w nogi o wysokości 20 cm. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 6 CM
WYSOKOŚĆ NÓŻEK: 20 CM
Stelaż S Double Mobil T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO