• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

2 339,00 zł 1 403,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 403,40 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Pasodoble marki Hilding to model o wyjątkowo wysokim stopniu twardości, zaprojektowany z myślą o osobach z dolegliwościami kręgosłupa. Idealny dla użytkowników z podwyższoną masą ciała oraz dla tych, którzy preferują solidne podparcie podczas odpoczynku. Rdzeń oparto na wkładzie ze sprężyn kieszeniowych, otoczonych z jednej strony włóknem kokosowym, a z drugiej włóknem sizalowym. Na zewnątrz, po obu stronach, znajduje się elastyczna pianka Flexifoam. Dzięki podziałowi na 7 stref twardości, Pasodoble zapewnia wsparcie dostosowane do różnych obszarów ciała, dopasowując się do indywidualnych potrzeb. Materac jest wyposażony w pokrowiec Velvet, który można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, zapewniając higienę i łatwe utrzymanie czystości.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany, oryginalnie spakowany w nieoryginalne opakowanie. Widoczne dziurki w pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny