KARIBIAN DESCANSO

Materac PREMIUM 2.0 COOLER KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

5 316,00 zł

Wielowarstwowy materac Premium 2.0 Cooler Karibian Descanso z wkładem sprężynowym to idealne podłoże do snu dla wymagających użytkowników. Połączenie różnego rodzaju materiałów sprawiło, że materac jest wygodny, stabilny i trwały.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Premium 2.0 Cooler Karibian Descanso sprawdzi się szczególnie w przypadku osób ceniących chłodniejsze podłoża do odpoczynku. W materacu zastosowano tkaninę Cooler, która znacznie obniża temperaturę w jego wnętrzu, tym samym chroniąc ciało użytkownika przed przegrzaniem. W materacu znajdują się także sprężyny kieszeniowe, perfekcyjne w przypadku par, ponieważ zmiana pozycji po jednej ze stron nie wywoła uciążliwych drgań po drugiej stronie. Dodatkową warstwę stanowi pianka Gel Therm, o ograniczonej zdolności przewodzenia ciepła, dlatego dodatkowo chłodzi powierzchnię materaca, nawet w upalne dni. Materac Premium 2.0 Cooler Karibian Descanso wyposażono również w piankę z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do wszystkich kształtów ciała użytkownika. Pianka HR z kolei to pewnego rodzaju utwardzenie powierzchni materaca, dzięki której pozostanie on stabilny i trwały przez długi czas. Ochronę wkładu przed nadmiernym zużyciem stanowi wysokiej jakości pokrowiec MicroTencel Superior, zapewniający jeszcze wyższy poziom wygody w trakcie snu lub odpoczynku.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: materiał perfekcyjnie dostosowujący się do kształtów ciała użytkownika. Poprzez swoje właściwości pianka zapobiega przegrzaniu organizmu, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących chłodniejsze podłoże do snu. Pianka została skonstruowana przy zastosowaniu żelu o niskim poziomie przewodnictwa cieplnego.
Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: powszechnie znana jako „pianka z pamięcią kształtu”. Dzięki swojej strukturze świetnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa śpiącego, zapobiegając jednocześnie zbytniemu zagłębianiu się ciała w materacu podczas snu.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: nowoczesny system sprężyn, zaprojektowany na podstawie umieszczenia każdej z nich w osobnej przegrodzie. Dzięki temu materac posiada wysoki stopień elastyczności, co przekłada się na komfortowy i spokojny sen przez całą noc.
Pianka HR
Pianka HR: wysoce odporny na odkształcenia materiał, tworzący jedną z twardszych stref w materacu. Pianka świetnie adaptuje się do ciała śpiącego, stabilnie podpierając wszystkie jego części. Gęstość materiału wynosi więcej niż 25 kg/m³.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 31 CM
Twardość - miękki - twardy
Premium 2.0 Cooler Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec MicroTencel Superior
Pokrowiec MicroTencel Superior: solidny materiał przyjemnie otulający ciało użytkownika. Struktura pokrowca znacznie zwiększa poziom komfortu śpiącego w trakcie odpoczynku.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
31 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
31 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO