Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Nolli kieszeniowy
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy
  • Materac Janpol Nolli kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL

Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy

4 068,00 zł
Nowy produkt

Materac Nolli z wkładem sprężynowym obustronnie obłożonym wysokiej jakości piankami.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Pixel 1 4 068,00
Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Pixel 1 5 125,00

Materac Nolli to kolejna propozycja z najnowszej kolekcji Premium od producenta Janpol. W modelu tym wykorzystano połączenie wysokiej jakości pianek, lateksu oraz sprężyn kieszeniowych typu Multipocket. Dzięki gęsto rozmieszczonym sprężynom powierzchnia materaca zyskuje na elastyczności punktowej, która przekłada się na indywidualne podparcie każdej części ciała, niezależnie od pozycji podczas snu. Jedną stronę materaca stanowi wysoce higieniczny materiał lateksowy Ocean Blue. W strukturze lateksu zawarte zostały specjalne żelowe kapsułki, których zadaniem jest regulacja temperatury oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci, co przekłada się na niezwykle czyste i świeże środowisko snu. Materiał również skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla alergików. Powierzchnię drugiej strony materaca Nolli tworzy materiał termoelastyczny, który pod wpływem ciepła i nacisku ze strony użytkownika dopasowuje się do jego sylwetki, zapewniając delikatne otulenie całego ciała. Materac Nolli zaprojektowany został w taki sposób, aby trafić w gusta i indywidualne preferencje najbardziej wymagających klientów. Warto również wspomnieć o 15-letnim okresie gwarancji od producenta, który potwierdza jakość wykonania i materiałów użytych w procesie produkcji. Materac dostępny jest w pokrowcu Pixel, który można wymienić na jeden z dwóch do wyboru: Silver Protect lub Tencel.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: każda sprężyna zamknięta została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują one indywidualnie w zależności od nacisku. W porównaniu do standardowego wkładu sprężynowego wkład Multipocket tworzy aż 500 sprężyn/m2, dzięki czemu powierzchnia użytkowa zyskuje na elastyczności punktowej, która przekłada się na doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika, materiał dopasowuje się do jego anatomicznej sylwetki, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Pianka stanowi barierę dla rozwoju i gromadzenia alergenów, dzięki czemu jest bezpieczna dla osób cierpiących na alergie.
Lateks Ocean Blue
Lateks Ocean Blue: wysoce higieniczny materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Żelowe kapsułki, zawarte w strukturze materiału, absorbują nadmiar wilgoci oraz zapewniają ochłodzenie podczas snu, pochłaniając wydzielane przez użytkowania ciepło.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: wykorzystana w materacu Nolli jako wkładka o grubości 1 cm oddzielająca materiał termoelastyczny oraz sprężyn. Materiał ten cechuje się trwałością oraz odpornością na odkształcenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Nolli - budowa
Pokrowiec Pixel
Pokrowiec Pixel: tkaninę pokrowca tworzy miękka i przyjemna w dotyku dzianina ze specjalną powłoką Sanitized, która chroni materac przed rozwojem pleśni i grzybów oraz gromadzeniem kurzu i roztoczy. Powłoka redukuje nieprzyjemne zapachy oraz posiada właściwości eliminujące powstawanie plam. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze 40 stopni Celsjusza.
Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: miękka dzianina z dodatkiem włókien srebra. Stanowi barierę dla rozwoju bakterii oraz innych alergenów. Materiał nie elektryzuje się, dzięki czemu nie gromadzi się na nim kurz. Co więcej, tkanina redukuje nieprzyjemne zapachy, co przekłada się na świeże i przyjemne środowisku snu. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze 40 st.C.
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: tkanina pokrowca powstała z biodegradowalnych włókien w ekologicznym procesie produkcji. Pokrowiec charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz absorpcją wilgoci. Dzięki specjalnemu pikowaniu pokrowiec zyskuje na puszystości i miękkości. Producent zaleca pranie pokrowca w temperaturze 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
JANPOL