Materac Termopur Comfort Materasso
  • Materac Termopur Comfort Materasso
MATERASSO

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy

1 308,00 zł
Nowy produkt

Materac Termopur Comfort Materasso z kombinacji pianek wysokoelastycznych oraz warstwy pianki termoelastycznej; dostępny w pokrowcu do prania.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Pianki termoelastyczne coraz częściej zdobywają uznanie wśród klientów. Doskonale dopasowują się do ciała i redukują siłę nacisków podczas snu. Model Termopur jest wykonany z pianek wysokoplastycznych oraz płyty pianki termoelastycznej (jedna strona). Jego rdzeń stanowi bardzo dobrze "oddychająca" pianka wysokoplastyczna NIGHTFLY, która dzięki swoim właściwościom znacznie przedłuża żywotność materaca. Z jednej strony zastosowano profilowaną piankę wysokoplastyczną – po tej stronie materac jest zauważalnie twardszy. Z drugiej strony posiada piankę termoelastyczną, która dopasowuje się do kształtów ciała pod naciskiem i temperaturą. Materac Termopur Comfort jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu do prania Aloe Vera.

Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: pianka wysokoelastyczna o przyjemnej miękkości i wyjątkowej żywotności. Wyróżnia się świetną "oddychalnością". Materace z tą pianką charakteryzują się swobodną cyrkulacją powietrza, higienicznością i oczywiście komfortem użytkowania.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: to pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i reaguje na temperaturę naszego ciała, uginając się w najbardziej potrzebnych miejscach. Dzisiaj większość producentów posiada w swojej ofercie materace z wkładem tej pianki.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Termopur Comfort - budowa
Pokrowiec Aloe Vera
Pokrowiec Aloe Vera: niezwykle popularny pokrowiec na rynku materaców. Tkanina posiada specjalny ekstrakt z Aloesu, za jego sprawą materiał jest znacznie bardziej higieniczny. Wydziela także przyjemny, delikatny aromat. Aloes pełni również funkcje pielęgnacyjne, odżywiając skórę osoby śpiącej. Jest on ściągany i można go wyprać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Polecam

Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Wygodny materac

Materac otrzymałam niedawno, dlatego użytkowany jest krótko. Jestem zadowolona, śpi się wygodnie, lepsze samopoczucie rano. Mam problemy z kręgosłupem, spałam dotąd na kanapach, więc sen w łóżku na materacu to olbrzymia różnica. Korzystna zmiana, materac polecam. Dostawa dobrze zapakowanego towaru zgodnie z planem.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Wspaniały materac

Świetny materac, moja 7 letnia córka bardzo zadowolona w końcu śpi w swoim pokoju. Super.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Wygodny materac

Pierwszy raz wstałem wypoczęty pomimo, iż oglądałem filmy do 3 nad ranem.. Sofabed była dla mnie bardzo miękka. Zdecydowałęm się kupić H3, bo lubię twardsze materace. Ważę tylko 67kg a mam 183cm i był mega wygodny.. Spałem na twardszej stronie.. Krzyż mnie przestał boleć, ponieważ przestał się zapadać w tej miękkiej sofie :)Wszystko OK, ale po co Pan Materac dał mi instrukcję jak złożyć krzesło biurowe. W końcu kupiłem materac nie krzesło ;) Pozdrawiam Pana pakującego towar!! hehe

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Extra materac

Kupiliśmy 180/200 H2/H3 i oboje jesteśmy zadowoleni. Prawa strona odpowiednio twarda w lewa miękka. Super rozwiązanie! Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO