Materac TOP THERMO Materasso nawierzchniowy
  • Materac TOP THERMO Materasso nawierzchniowy
MATERASSO

Materac TOP THERMO nawierzchniowy

773,00 zł
Nowy produkt

Materac Top Thermo Materasso nawierzchniowy o wysokim standardzie, wypełniony pianką termoelastyczną.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materace nawierzchniowe stosuje się w celu poprawy komfortu odpoczynku na materacu, który nie jest właściwie dostosowany do naszych potrzeb. Top Thermo został zaprojektowany z myślą o alergikach oraz osobach cierpiących na nocne poty. Zastosowanie pianki termoelastycznej pozwala na pochłonięcie nadmiaru ciepła z organizmu i utrzymanie go w odpowiedniej temperaturze. Dodatkowo materiał ten, reagując na nacisk, dopasowuje się do sylwetki. W materacu zredukowano do minimum nacisk zwrotny więc mięśnie podczas snu nie są niepotrzebnie obciążane. Odpowiednie rozluźnienie wszystkich partii ciała wpływa na pełną regenerację podczas snu. Grubość materaca wraz z pokrowcem wynosi 8 centymetrów.

Pianka Visco
Pianka termoelastyczna: początkowo stosowana przez NASA w celu minimalizacji niekorzystnych skutków przebywania astronautów w ograniczonej przestrzeni. W latach 90-tych zaczęto używać jej w masowej produkcji do materacy oraz jako materiał tapicerski. Pianka pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i lepiej przylega do ciała. Mała elastyczność sprawia, że odkształcenia spowodowane naciskiem są stopniowo eliminowane. Stosowana w medycynie przy profilaktyce przeciwodleżynowej.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 cm
Twardość - miękki
Top Thermo - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: pikowana dzianina wzbogacona o mikrokapsułki z wyciągiem z morskich alg Spirulina. Dodatek pomaga utrzymać wilgotność skóry na odpowiednim poziomie, nawilża ją oraz pobudza krążenie krwi. W trakcie snu wszystkie komórki są odpowiednio dotlenione, dzięki temu budzimy się wyspani i wypoczęci.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
8 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

materac top thermo

bardzo wygodny , mięciutki i co ważne stabilnie leży, nie przesuwa się w trakcie spania

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac TOP THERMO nawierzchniowy

idealnie spełnia swoją rolę podniesienia komfortu snu na twardej kanapie

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
8 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO