Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac TOP THERMO nawierzchniowy
  • Materac TOP THERMO nawierzchniowy
MATERASSO

Materac TOP THERMO nawierzchniowy

583,00 zł
Nowy produkt

Materac nawierzchniowy o wysokim standardzie, wypełniony pianką termoelastyczną.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materace nawierzchniowe stosuje się w celu poprawy komfortu odpoczynku na materacu, który nie jest właściwie dostosowany do naszych potrzeb. Top Thermo został zaprojektowany z myślą o alergikach oraz osobach cierpiących na nocne poty. Zastosowanie pianki termoelastycznej pozwala na pochłonięcie nadmiaru ciepła z organizmu i utrzymanie go w odpowiedniej temperaturze. Dodatkowo materiał ten, reagując na nacisk, dopasowuje się do sylwetki. W materacu zredukowano do minimum nacisk zwrotny więc mięśnie podczas snu nie są niepotrzebnie obciążane. Odpowiednie rozluźnienie wszystkich partii ciała wpływa na pełną regenerację podczas snu. Grubość materaca wraz z pokrowcem wynosi 8 centymetrów.

Pianka Visco
Pianka termoelastyczna: początkowo stosowana przez NASA w celu minimalizacji niekorzystnych skutków przebywania astronautów w ograniczonej przestrzeni. W latach 90-tych zaczęto używać jej w masowej produkcji do materacy oraz jako materiał tapicerski. Pianka pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i lepiej przylega do ciała. Mała elastyczność sprawia, że odkształcenia spowodowane naciskiem są stopniowo eliminowane. Stosowana w medycynie przy profilaktyce przeciwodleżynowej.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 cm
Twardość - miękki
Top Thermo - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: pikowana dzianina wzbogacona o mikrokapsułki z wyciągiem z morskich alg Spirulina. Dodatek pomaga utrzymać wilgotność skóry na odpowiednim poziomie, nawilża ją oraz pobudza krążenie krwi. W trakcie snu wszystkie komórki są odpowiednio dotlenione, dzięki temu budzimy się wyspani i wypoczęci.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Wysokość:
8 cm
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac TOP THERMO nawierzchniowy

idealnie spełnia swoją rolę podniesienia komfortu snu na twardej kanapie

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO