Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac posłaniowy Latex Janpol
  • Materac posłaniowy Latex Janpol
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL nawierzchniowy

585,00 zł
Nowy produkt

Materac nawierzchniowy LATEX Janpol z lateksowym wkładem i pokrowcem z zamkiem rozdzielczym.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materace nawierzchniowe stosowane są jako dodatkowa warstwa materaca głównego, ale również dobrze funkcjonują się jako produkty samodzielne. Są nieocenione przede wszystkim w podróży, gdy nocujemy w miejscach, w których jakość materacy może pozostawiać wiele do życzenia. Sprawdzą się również pod namiotami. Materac wypełniony jest wkładem lateksowym o działaniu bakteriobójczym. Pokrowiec Smart zastosowany w materacu zapewnia mu higieniczność i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Co więcej, w dolnej warstwie pokrowca zastosowano specjalną powłokę antypoślizgową Antyslip, która nie nadaje się do prania, należy ją czyścić miejscowo. Pokrowiec jest pikowany, część pokrowca Smart można prać w temp. 60 st.C. Materace nawierzchniowe bardzo dobrze chronią materac główny przed zniszczeniem i poprawiają jego walory użytkowe.

Lateks
Lateks: w produkcji materaców stosowany już od ponad 80 lat. Piana lateksowa wykonana jest z naturalnego mleczka kauczukowego. Lateks zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Materiał jest bardzo wytrzymały. Reaguje na nacisk ciała więc mogą spać na nim osoby o różnej wadze.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Twardość - średni
Posłaniowy latex - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart/Antyslip: miękki i delikatny w dotyku pokrowiec, który doskonale współgra z wkładem materaca. Usprawnia działanie strefowości materaca, poprawiając podparcie ciała podczas snu. W dolnej warstwie wykorzystano specjalną powłokę antypoślizgową Antyslip. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, górną część (Smart) należy prać w temperaturze do 60 st.C., natomiast dolna część (Antyslip) nie nadaje się do prania, należy ją czyścić miejscowo.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Wysokość:
5 cm
Gwarancja:
2 lata
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews
Zweryfikowany zakup

bardzo dobry zakup

Materac zgodny z opisem , bardzo wygodny, poprawia komfort snu. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

dobry wybór

Wybraliśmy ten materac aby poprawić komfort spania ponieważ poprzedni materac już się trochę zużył. Przyniósł spodziewanie efekty choć wg mnie mógł być trochę twardszy , ale to kwestia indywidualna - zona jest przeszczęśliwa

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL nawierzchniowy

Materac kupiłem żeby poprawić komfort spania, na ponad dwudziestoletnim materacu z gąbki o grubości 10 cm. Od dłuższego czasu bolały mnie plecy, kiedy wstawałem z łózka po spaniu. <br /> Kiedy już otrzymałem materac, moje pierwsze wrażenie było takie, że jest za miękki i nie spełni moich oczekiwań. Ale po pierwszej przespanej nocy na nim, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Plecy nie bolały i dodatkowo ten materac jest bardzo przyjemny. Leżąc na nim ma się wrażenie, że leży się w puchu i daje przyjemne odczucie otulenia ciała.<br /> Co do jakości wykonania. Wygląda na bardzo porządnie wykonany. Co do jego trwałości to nie mogę się w tej chwili wypowiedzieć, ponieważ śpię na nim dopiero od tygodnia. Ale na chwilę obecną jestem z niego bardzo zadowolony i nie potrzebnie tak długo zwlekałem z zakupem. Od siebie polecam ten materac.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Bardzo udany zakup, poprawia zdecydowanie komfort snu. Jest super dopasowujący się do ciała, ma się wrażenie delikatnego otulenia, co jest bardzo przyjemne a jednocześnie nie jest za miękki. Położony został na kilkuletnim materacu twardym z kokosa.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

materac nawierzchniowy lateksowy

Doskonały materac,wydajnie poprawia komfort snu. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL