Materac posłaniowy Latex Janpol
  • Materac posłaniowy Latex Janpol
  • Materac posłaniowy Latex Janpol bez pokrowca
  • Materac posłaniowy Latex Janpol w pokrowcu
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL nawierzchniowy

549,00 zł
Nowy produkt

Materac nawierzchniowy LATEX Janpol z lateksowym wkładem i pokrowcem z zamkiem rozdzielczym.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materace nawierzchniowe stosowane są jako dodatkowa warstwa materaca głównego, ale również dobrze funkcjonują się jako produkty samodzielne. Są nieocenione przede wszystkim w podróży, gdy nocujemy w miejscach, w których jakość materacy może pozostawiać wiele do życzenia. Sprawdzą się również pod namiotami. Materac wypełniony jest wkładem lateksowym o działaniu bakteriobójczym. Pokrowiec Smart zastosowany w materacu zapewnia mu higieniczność i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Co więcej, w dolnej warstwie pokrowca zastosowano specjalną powłokę antypoślizgową Antyslip, która nie nadaje się do prania, należy ją czyścić miejscowo. Pokrowiec jest pikowany, część pokrowca Smart można prać w temp. 60 st.C. Materace nawierzchniowe bardzo dobrze chronią materac główny przed zniszczeniem i poprawiają jego walory użytkowe.

Lateks
Lateks: w produkcji materaców stosowany już od ponad 80 lat. Piana lateksowa wykonana jest z naturalnego mleczka kauczukowego. Lateks zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Materiał jest bardzo wytrzymały. Reaguje na nacisk ciała więc mogą spać na nim osoby o różnej wadze.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Twardość - średni
Posłaniowy latex - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart/Antyslip: miękki i delikatny w dotyku pokrowiec, który doskonale współgra z wkładem materaca. Usprawnia działanie strefowości materaca, poprawiając podparcie ciała podczas snu. W dolnej warstwie wykorzystano specjalną powłokę antypoślizgową Antyslip. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, górną część (Smart) należy prać w temperaturze do 60 st.C., natomiast dolna część (Antyslip) nie nadaje się do prania, należy ją czyścić miejscowo.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
5 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Gwarancja:
2 lata
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Zweryfikowany zakup

bardzo dobry zakup

Materac zgodny z opisem , bardzo wygodny, poprawia komfort snu. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Bardzo udany zakup, poprawia zdecydowanie komfort snu. Jest super dopasowujący się do ciała, ma się wrażenie delikatnego otulenia, co jest bardzo przyjemne a jednocześnie nie jest za miękki. Położony został na kilkuletnim materacu twardym z kokosa.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

dobry

bardzo dobry materac nawierzchniowy, który kupiłam na stary tapczan celem przedłużenia jego żywotności. sprężyny już nie dokuczają. mógłby być lekko twardszy, ale dobrze się na nim śpi.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Materac bardzo fajny, dobrze wykonany, spełnia oczekiwania, jestem zadowolony!!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac spełnia swoją funkcję.

Materac spełnia swoją funkcję.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
5 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Gwarancja:
2 lata
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL