JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ ŻELOWĄ JANPOL nawierzchniowy

433,00 zł

Materac posłaniowy z pianki żelowej w pokrowcu Smart z dodatkową powłoką antypoślizgową Antyslip.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac posłaniowy ma za zadanie chronić materac główny przed przedwczesnym zużyciem oraz zniszczeniem. Nie jest to jedyna zaleta - produkt zwiększa komfort użytkowania, dzięki czemu lepiej się wysypiamy i rano budzimy się wypoczęci. Prezentowany materac posłaniowy został wykonany z pianki żelowej Red Soft, która posiada właściwości regulujące temperaturę oraz idealnie dopasowuje się do kształtu ciała niezależnie od jego pozycji podczas snu. Produkt posiada pikowany pokrowiec Smart z dodatkową powłoką antypoślizgową Antyslip, która zapobiega przesuwaniu się materaca. Górna część pokrowca nadaje się do prania wodnego w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza, zaś dolną należy czyścić miejscowo.

Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: pianka żelowa o bardzo wysokiej elastyczności. Zapewnia odpowiednią temperaturę podczas snu oraz doskonale dopasowuje się do kształtów ciała. Materiał nie nagrzewa się, co poprawia komfort snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Twardość - średni
Posłaniowy pianka żelowa - budowa
Pokrowiec Pokrowiec Smart/Antyslip
Pokrowiec Smart/Antyslip: produkt wykonany z wysokiej jakości dzianiny, która jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku. Tkanina odznacza się wysoką przepuszczalnością powietrza. Pokrowiec rozdziela się na dwie części - jedna z nich nadaje się do prania w pralce w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza, zaś drugą część z powłoką Antyslip należy czyścić jedynie miejscowo..
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
5 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
5 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
JANPOL