Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy
  • Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy
MOLLYFLEX

Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy

1 460,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac nawierzchniowy Moontex Mollyflex ze zdejmowanym pokrowcem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Topper Moontex przeznaczony jest do poprawy komfortu materacy każdego typu. Składa się z jednorodnego bloku pianki Viscofoam Waterily, która dzięki swoim właściwościom dopasowuje się do ciała. Materiał zmienia swoją strukturę w wyniku oddziaływania temperatury i nacisku. Po ustaniu tych czynników wolno odzyskuje wyjściową formę. Zapewnia optymalne podparcie i redukuje naciski wywoływane na ciało przez materac. Topper jest przewiewny, dlatego nie blokuje swobodnego dostępu powietrza do materaca głównego. Jego częścią jest zdejmowany pokrowiec z tkaniny Sensovel. Materiał jest miły w dotyku i na dobre właściwości higroskopijne. Zastosowany w nim zamek błyskawiczny ułatwia jego zdjęcie i wypranie w temp. 30 st.C. Moontex jest produktem medycznym z pięcioletnią gwarancją na wkład.

Pianka Viscofoam Waterlily
Pianka Viscofoam: sprężysta pianka o otwartokomórkowej budowie, która dostosowuje się do termicznego działania ciała. To ekologiczny materiał o dużej przewiewności. Pianka jest higieniczna i bezpieczna dla alergików. Tworzywo jest odporne na powstawanie trwałych zniekształceń.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Twardość - średni
Moontex - budowa
Pokrowiec Sensovel
Pokrowiec Sensovel: tworzywo wykonane z naturalnego włókna wiskozowego. Materiał cechuje się delikatnością i wysoką higieną. Tkanina jest przewiewna i dobrze odprowadza wilgoć. Pokrowiec wyposażono w zamek, więc łatwo go zdjąć i wyprać (temp. max. 30 st. C).

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
6 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
6 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX