Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Hilding Tenor
  • Hilding Tenor
  • Hilding Tenor w pokrowcu
  • Hilding Tenor przekrój
  • Hilding Tenor
  • Hilding Tenor aranżacja
HILDING

Materac TENOR HILDING nawierzchniowy

599,00 zł
Materac Tenor Hilding nawierzchniowy, którego wkład stanowi pianka o właściwościach chłodzących.
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TENOR HILDING nawierzchniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Tencel New 3 849,00
Materac TENOR HILDING nawierzchniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel New 1 959,00
Materac TENOR HILDING nawierzchniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel New 2 1 069,00

Materac Tenor należy do najnowszej kolekcji materacy Hilding. Jest to materac nawierzchniowy, który posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki możliwości rolowania, bardzo łatwo można go przechowywać. Jego wkład stanowi pianka, która posiada właściwości chłodzące. Dodatkowo produkt posiada bardzo dobrą wentylację, przez co wpływa korzystnie na komfort naszego snu. Do materaca Hilding Tenor dołączony został pokrowiec Tencel, który z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza. Znaczącym atutem modelu jest fakt, iż producent przewidział aż 15-letnią gwarancję na wkład materaca. Materac Hilding Tenor dostępny jest w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm.

Pianka Flofom
Pianka FloFom: materiał o właściwościach chłodzących. Jej atutem jest fakt, iż wyrównuje on powierzchnię spania przez co gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Twardość - średni
Tenor budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: antyalergiczny pokrowiec, który z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Posiada także właściwości dzięki którym kontroluje poziom wilgotności materaca.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
nawierzchniowy
Wysokość:
7 cm
Gwarancja:
15 lat
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Hilding
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 32 customer reviews

Polecam

Właściwości chlodzące tego materaca działaj a dość dobrze, tzn faktycznie dzięki temu zasypiam szybciej, TENOR sprawia, że mam ogólnie wyższe poczucie komfortu. Bardzo polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Opinia3

Tenor to bardzo fajna opcja jeśli chce się coś lepszego niż karimata ale cieńszego niż normalny materac. U mnie się to sprawdza na materacu głównym bo zwiększa komfort snu. Czasem bierzemy też Tenora pod namiot jak wyjeżdzamy i też jest ok.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Ok

Ok, nie mam się do czego przyczepić. Materac spełnia swoją funkcję, wyrównuje nierówności naszego materaca więc my to odczuwamy jakbyśmy spali na zupełnie nowym. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac nawierzchniowy

Kupiłam go jakiś miesiąc temu w fajnej cenie i od tego czasu bardzo się przysłużył jeśli chodzi o ogólny komfort spania. Nasz stary materac jest dość zdeformowany i w niektórych miejscach były spore wgłębienia. Teraz na szczęście nie ma takiego problemu bo TENOR wyrównuje te nierówności. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac TENOR HILDING nawierzchniowy

Pierwszy raz od wielu tygodni moja mama przespała spokojnie całą noc.<br /> To znaczy że materac zdał egzamin jest wspaniały.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING