NEW ELEGANCE

Stolik nocny COLOR LOFT NEW ELEGANCE

519,00 zł

Stolik nocny Color Loft w stylu loftowym z dwiema szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Color Loft New Elegance to mebel, którego estetyka jest utrzymana w stylu industrialnym, choć równie dobrze wpisze się w inne style wnętrzarskie, np. nowoczesny czy rustykalny. Wyróżnia go prosta, geometryczna bryła, którą podtrzymuje czarny metalowy stelaż. Wykonany jest z płyty meblowej w dekorze Dąb Lancelot z widocznymi sękami i różnicami w odcieniach, co nadaje mu naturalny i autentyczny wygląd. Ciepły kolor drewna dębowego uczyni sypialnię bardziej przytulną. Stolik wyposażony został w dwie szuflady, które oferują praktyczną przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów, po które można sięgnąć bez konieczności wstawania z łóżka. Fronty szuflad są bezuchwytowe. Jeden z nich, w kolorze butelkowej zieleni, stanowi interesujący akcent kolorystyczny, który nieco ożywi przestrzeń, wniesie do niej powiew świeżości i przyczyni się do stworzenia kojącego, relaksującego klimatu. Stolik znakomicie zaprezentuje się w zestawieniu z łóżkiem i innymi elementami z tej samej kolekcji, pozwalając uzyskać efekt konsekwentnie zaprojektowanej przestrzeni.

WYMIARY: 50 x 40 x 45 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 50 cm, głębokość 40 cm, wysokość 45 cm
- dwie szuflady z bezuchwytowymi frontami
- kolorystyka: Dąb Lancelot + zieleń butelkowa
- loftowe wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Color Loft
- polska produkcja
Stolik nocny COLOR LOFT NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
50 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
45 cm
Kolor:
Butelkowa zieleń
Kolor:
Dąb Lancelot
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
50 cm
Wysokość:
40 cm
Głębokość:
45 cm
Kolor:
Butelkowa zieleń
Kolor:
Dąb Lancelot
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Color Loft
NEW ELEGANCE