Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TEMPUR Ombracio
  • Poduszka TEMPUR Ombracio
  • Poduszka OMBRACIO TEMPUR
  • Poduszka OMBRACIO TEMPUR
Promocja
TEMPUR

Poduszka TEMPUR OMBRACIO

691,00 zł
Nowy produkt

Ergonomiczna poduszka dla osób śpiących na brzuchu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Model Tempur Ombracio jest przeznaczony dla użytkowników śpiących na brzuchu. Jej kształt został dostosowany specjalnie do takiego ułożenia ciała. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się gdy zmienimy pozycję. Oddychanie podczas snu na brzuchu jest niejednokrotnie utrudnione w przypadku tradycyjnych modeli poduszek. W tym przypadku taki problem nie występuje. Kształt Tempur Ombracio pozwala także na łatwe otulenie poduszki ramionami. Produkt posiada przewiewne wypełnienie gwarantujące stałą świeżość. Jest dość miękka, a jej pokrowiec można często prać w domowych warunkach (temp. 60 st.C.) Materiał Double Jersey Premium chroni przed bakteriami i pleśnią oraz jest bezpieczny dla zdrowia. Produkt posiada trzyletnią gwarancję od producenta. Rozmiar: 60x50.

WYMIARY: 60x50 CM
Twardość - miękki
Poduszka Ombracio - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

wspaniała poduszka

Na początku wydawała mi się dosyć twarda, ale jest bardzo wygodna.Doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, wręcz ją otula. Komfort snu jest nie do opisania w porównaniu do zwykłych poduszek. Świetnie się z nią śpi nie tylko w pozycji na brzuchu. Osobiście zasypiam na boku i spełnia swoją rolę w 100%. Nie jest tania, ale warta swojej ceny.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
TEMPUR