• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 015,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 015,40 zł

Materac kieszeniowy Verbena z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Verbena to idealny wybór dla osób ceniących komfort i zdrowy sen. Jego nowoczesna konstrukcja wykorzystuje system sprężyn kieszeniowych oraz dwie różne pianki - Bultex i Dynamic Blue. Dzięki siedmiu strefom twardości, materac świetnie podpiera ciało na całej powierzchni. Porowata struktura pianki Bultex gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza, co sprzyja higienie snu. Z kolei pianka Dynamic Blue charakteryzuje się dużą odpornością na długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo mata kokosowa umieszczona między warstwą pianki a sprężynami zwiększa twardość, a to zapewnia optymalne podparcie ciała i sprawia, że materac jest odporny na deformacje.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, n
ieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Verbena Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC