• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 80x200 lateksowy – OUTLET

2 225,00 zł 1 335,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 335,00 zł

Materac lateksowy Fides Janpol w pokrowcu Pixel. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fides Janpol to propozycja skierowana do klientów zmagających się z dolegliwościami alergicznymi. Wkład w postaci bloku lateksowego chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, a struktura tego materiału zapobiega osiadaniu oraz gromadzeniu się kurzu. Istotny wpływ na świeżość, a także higienę ma unikalny system otworów. Gwarantuje on bowiem stały przepływ powietrza przez rdzeń materaca, dzięki czemu produkt oferuje optymalny mikroklimat snu. Zapewniona przez model Fides zdrowa pozycja kręgosłupa, w połączeniu z delikatnym wrażeniem miękkości, to doskonały sposób na spokojny sen. Materac znajduje się w pokrowcu Pixel.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL