• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac BOOGIE HILDING 100x200 piankowy – OUTLET

3 649,00 zł 2 554,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 554,30 zł

Materac piankowy Boogie Hilding w pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Boogie składa się z trzech solidnych warstw pianek. Odpowiednie wsparcie kręgosłupa gwarantuje, między innymi, elastyczna pianka z nacięciami, które tworzą 7 stref o różnej twardości. Jest to także doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie, ponieważ użyta pianka lateksowa zapewnia bezpieczeństwo przed alergenami. Warstwę komfortową stanowi innowacyjna pianka Flofom, dopasowująca się do ciała pod wpływem temperatury, zapewniając przyjemne otulenie w czasie snu. Materac jest wyposażony w zdejmowany pokrowiec Tencel, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Boogie Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny