• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MOLLYFLEX

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

7 570,00 zł 5 299,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 299,00 zł

Piankowy materac Nuvola Lusso marki Mollyflex w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Nuvola Lusso to produkt włoskiej marki Mollyflex. Jego wkład składa się z dwóch warstw pianki Newlatex, połączonych z nowoczesnym materiałem Viscofoam Waterlily. Dzięki temu materac zapewnia idealną sprężystość. Ciężar ciała jest równomiernie rozłożony na całej powierzchni materaca, co pozwala kręgosłupowi utrzymać naturalną pozycję przez całą noc.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie, bez zabrudzeń. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Nuvola Lusso Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX