• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MOLLYFLEX

Ochraniacz wodoodporny na materac MOLLYFLEX 80x200 – OUTLET

257,00 zł 205,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 205,60 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Mollyflex w rozmiarze: 80x200x26 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Ochraniacz Mollyflex został wykonany ze specjalnej oddychającej tkaniny, która posiada membranę umieszczoną pomiędzy warstwami dzianiny. Materiał ten skutecznie chroni materac przed przesiąkaniem płynów, a jednocześnie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Ochraniacz jest wyposażony w elastyczną gumkę, co zapobiega jego przesuwaniu się. Produkt nie wpływa na właściwości materaca ani na komfort snu. Można go prać w temperaturze do 95 stopni Celsjusza. Producent nie zaleca czyszczenia chemicznego oraz stosowania wybielaczy. Ochraniacz pasuje do materacy o maksymalnej wysokości 26 cm.
UWAGA! Ochraniacz nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 80x200x26 CM
Ochraniacz wodoodporny Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX