• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
CUREM

Materac .LOG CUREM piankowy – OUTLET

4 689,00 zł 2 344,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 344,50 zł

Materac piankowy .LOG z kolekcji Curem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac .LOG firmy Curem to idealny wybór dla osób preferujących twardsze podłoże do snu. Zapewnia optymalne wsparcie dla pleców, nóg i ramion w trakcie odpoczynku. Główna warstwa tego modelu to hybrydowa pianka Fusion, która łączy cechy pianki wysokoelastycznej i tradycyjnej. Wytrzymała pianka Fusion, dzięki swojej elastyczności i 7 strefom twardości, zapewnia wysoki poziom komfortu. Kolejna warstwa to pianka Visco, która reaguje na ciepło ciała, doskonale dopasowując się do jego kształtu. Ostatnia warstwa materaca to pianka Serene, która gwarantuje odpowiednie wsparcie, nie zmieniając swojej struktury pod wpływem temperatury, ale rozprowadzając ciepło wytwarzane przez ciało, tworząc idealny mikroklimat do snu.
UWAGA! Materac nowy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac .Log Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM