• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
SEMBELLA

Materac MODULIA SKY SEMBELLA 90x200 sprężynowy – OUTLET

1 251,00 zł 1 000,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 000,80 zł

Materac sprężynowy Modulia Sky Sembella w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Modulia Sky od Sembella ma w swoim składzie sprężyny kieszeniowe, obłożone z obu stron wysokiej jakości piankami, zapewniając komfortowy odpoczynek. Dzięki elastyczności punktowej sprężyn i materiałowi termoelastycznemu, wkład doskonale reaguje na nacisk, idealnie dopasowując się do sylwetki użytkownika. Dla osób preferujących twardszą powierzchnię, producent zaleca stronę z pianką poliuretanową. Materac zabezpieczono pokrowcem nasączonym wyciągiem z eukaliptusa, który ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Model ten jest przyjazny dla alergików.
UWAGA! Materac nowy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Modulia Sky Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA