• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac NATUR BIOGREEN H2 MATERASSO 100x200 piankowy – OUTLET

2 002,00 zł 1 301,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 301,30 zł

Materac piankowy Natur Biogreen H2 z kolekcji Materasso. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Natur Biogreen to doskonała opcja dla tych, którzy preferują naturalne rozwiązania. Model ten został w całości wykonany z pianki Biogreen, która bazuje na olejku rycynowym. Dzięki wysokiemu stopniu odporności na deformacje, materac zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Dodatkowo zastosowana pianka zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co sprawia, że wnętrze materaca jest dobrze wentylowane. Materac o twardości H2.
UWAGA! Materac nowy. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Natur Biogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO