• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny PAN MATERAC 140x200 – OUTLET

339,00 zł 237,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 237,30 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Ochraniacz marki Pan Materac to idealni chroni materac przed zabrudzeniami i wilgocią, przedłużając jego trwałość oraz zachowując czystość na dłużej. Wykonano go z elastycznego materiału, perfekcyjnie dopasowującego się do kształtu materaca i nie przesuwającego się podczas snu. Uszyty z tkaniny Tencel, zapewnia skuteczną ochronę przed przedostawaniem się płynów oraz zapobiega powstawaniu plam. Łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ ochraniacz można prać w temperaturze nawet 95 stopni Celsjusza. Jest on odpowiedni do różnych typów materacy o wysokości do 30 centymetrów.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, zabezpieczony na czas podróży. Brak oryginalnego opakowania. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 140x200 CM
Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC