• Wyprzedaż!
Outlet
CUREM

Poduszka .RELAX CUREM - OUTLET

519,00 zł 389,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,25 zł

Ergonomiczna poduszka .Relax z kolekcji marki Curem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Relax jest doskonała dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Wykorzystuje ona innowacyjną termoelastyczną piankę CureFeel Memory Foam, która idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgów szyjnych, a to z kolei gwarantuje wygodny i zdrowy sen. Pianka ta również świetnie przepuszcza powietrze, utrzymując poduszkę świeżą i czystą.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania, zabezpieczona na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 55x40 CM
Poduszka .Relax Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM