• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

5 515,00 zł 2 757,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 309,00 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls Pan Materac. Materac w rozmiarze 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac Puls oferuje niezwykłą wygodę i komfort podczas snu. Jego wkład składa się z kombinacji najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednie wsparcie dzięki sprężynom typu Multipocket, elastycznej pianki Flexifoam, sprężystej pianki wysokoelastycznej oraz pianki termoelastycznej Visco, która dopasowuje się do kształtu ciała. Materac Puls gwarantuje stabilne wsparcie dla kręgosłupa na całej długości oraz utrzymuje wysoki poziom higieny podczas snu. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapewnione jest czyste i świeże środowisko snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, w zastępczym opakowaniu. Defekt w postaci niewielkiego przebarwienia na pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC