• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC 160x200 – OUTLET

469,00 zł 328,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328,30 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Surface Standard marki Pan Materac to solidna podstawa łóżka, wykonana z wysokiej jakości sklejki drzew liściastych. Zawiera 28 elastycznych listew z drewna brzozowego, rozmieszczonych co 3 cm, co zapewnia równomierne rozłożenie wagi ciała. Stelaż oferuje możliwość regulacji twardości w okolicy lędźwiowej i jest łatwy do złożenia. Jego wysokość wynosi 3 cm. To idealny wybór dla osób ceniących wygodę i komfort snu.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, kompletny, Uszkodzone oryginalne opakowanie, zabezpieczone na czas transportu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 160x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC