Materac Sultan Termopur Materasso
  • Materac Sultan Termopur Materasso
MATERASSO

Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO piankowy

1 985,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości materac Sultan Termopur Materasso z wkładem lateksu, pianki termoelastycznej oraz naturalnej pianki BIOGREEN.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Sultan Termopur jest to wysokiej jakości model zbudowany z pianki wysokoplastycznej, lateksu oraz pianki termoelastycznej. Jego rdzeń został zbudowany z pianki Biogreen. Pianka ta jest wykonana na bazie oleju rycynowego i charakteryzuje się bardzo wysoką higienicznością. Profilowana pianka posiada 5 stref twardości. Z jednej strony materac został obłożony lateksem, który charakteryzuje się bardzo wysoką higienicznością i dobrym dopasowaniem. Z drugiej strony znajduje się wkład pianki termoelastycznej - dopasowuje się do ciała pod naciskiem i temperaturą. Twardszą stronę materaca tworzy warstwa lateksu.

Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: To autorska pianka firmy Materasso zbudowana na bazie oleju rycynowego. Dzięki zastąpieniu ropy tym olejem pozyskuje się pianki w o wiele bardziej ekologiczny sposób. Ponadto w etapie wulkanizacji producent używa znacznie mocniejszych stabilizatorów co przekłada się na większą żywotność materaca. Dzięki większej gęstości pianka potrafi lepiej dopasować się do budowy ciała i stabilniej wspiera kręgosłup.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: Nazywana także pianką Viscoelastyczną lub leniwą. Pianka ta zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury. Dzięki tym właściwościom pianka termoelastyczna potrafi dopasować się do budowy ciała użytkownika.
Lateks
Pianka Lateksowa: Charakteryzuje się ona wysoką elastycznością, dokładnym dopasowaniem do ciała oraz znikomym utlenianiem się. Pierwsza udana próba utleniania lateksu miała miejsce w roku 1928. Materace lateksowe były najbardziej ekskluzywnymi materacami dostępnymi w tamtych czasach i cieszą się uznaniem do dnia dzisiejszego.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Sultan Termopur - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: jest pokrowcem, którego tkanina wykonana została w pełni z naturalnych materiałów, podstawę stanowi celuloza drzewna. Zaletą tego rodzaju tkaniny jest doskonała przepuszczalność powietrza oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci dzięki czemu do wnętrza materaca dostarczane jest świeże powietrze. Dodatkowo wymiana powietrza usprawniona została dzięki wykorzystaniu specjalnej taśmy 3D. Zamek rozdzielczy ułatwia zdejmowanie i zakładanie pokrowca. Producent zaleca odświeżanie pokrowca w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Zweryfikowany zakup

SULTAN TERMOPUR MATERASSO piankowy

W ubiegłym roku kupiłem taki materac w normalnej cenie, jestem z niego zadowolony.<br /> Kupując drugi znałem już jego zalety. Czekałem tylko na przecenę i się udało. W tym przedziale cenowym to naprawdę najlepszy materac dla osoby ważącej nieco ponad 70 kg.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

polecam

Szybka dostawa, materac bardzo wygodny, odpowiednio twardy. Warty swojej ceny.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

bardzo wygodny polecam

super materac, warty swojej ceny, odpowiednio twardy, dobrze się na nim śpi...

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Wyspani klienci.

Materac bardzo wygodny, odpowiednia twardość. Śpi się znakomicie. Poza tym bardzo szybka dostawa. Pełen pozytyw.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

super wygodny i komfortowy

j.w.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO