Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-15%
JANPOL

Materac JAN JANPOL kieszeniowy

1 930,00 zł 1 640,00 zł

Materac Jan Janpol z wkładem kieszeniowym i dwiema wysokiej jakości piankami: żelową i termoelastyczną. Materac w specjalnym pokrowcu 30-lecie.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac JAN JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: 30-lecie 5 3 059,00
3 599,00
Materac JAN JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Silver Care 2 3 059,00
3 599,00

Materac Jan to nowość w ofercie producenta Janpol. Materac opiera się na wysokiej jakości sprężynach multipocket, które zapewniają optymalne wsparcie kręgosłupa. Dzięki indywidualnej pracy każdej sprężyny powierzchnia materaca pracuje w zależności od nacisku ze strony użytkownika. Materac Jan to model dwustronny, którego powierzchnie idealnie sprawdzą się podczas chodnych nocy, jak i letnich wieczorów. Stronę z żelową pianką zaleca się stosować w trakcie ciepłych nocy. Pianka zapewnia przyjemny chłód, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego pocenia i przegrzania podczas snu. Zimą natomiast warto korzystać ze strony obłożonej pianką termoelastyczną, która pod wpływem nacisku i temperatury doskonale dostosuje się do naturalnej sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia. Materac Jan Janpol dostępny jest w specjalnym pokrowcu 30-lecie.

Sprężyny multipocket
Sprężyny multipocket: sprężyny upakowane są w osobnych kieszonkach, dzięki czemu uginają się niezależnie od siebie, tylko w miejscach nacisku. Redukują drgania i ruchy partnera. Ułożone są w 7 stref twardości, co przekłada się na optymalne wsparcie każdej części ciała na całej długości materaca.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: delikatnie otulająca ciała pianka, która staje się bardziej plastyczna pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika. Redukuje napięcia, poprawia krążenie krwi oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu. Pianka rozkłada równomiernie nacisk na całej powierzchni.
Pianka żelowa
Pianka żelowa: chłodna pianka żelowa, zapewniająca regulację temperatury podczas ciepłych nocy. Skutecznie chroni przed potliwością i przegrzaniem. Wyróżnia się świetną przepuszczalnością powietrza, zapewniając optymalną higienę podczas snu oraz dłuższą wytrzymałość i żywotność materaca.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Jan - budowa
Pokrowiec Silver Care
Pokrowiec 30-lecie: dwukolorowy pokrowiec o właściwościach antyalergicznych i doskonałej przepuszczalności powietrza. Tkanina pokrowca nie podrażnia skóry, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla alergików. Wysoka elastyczność wpływa na doskonałe dopasowanie pokrowca do wkładu materaca. Jedna ze stron posiada specjalny wzór, który zapewnia delikatny masaż ciała podczas snu. Pokrowiec należy prać w 30 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL