Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac CORA JANPOL kieszeniowy
  • Materac CORA JANPOL kieszeniowy
JANPOL

Materac CORA JANPOL kieszeniowy

1 072,00 zł
Nowy produkt

Materac Cora to klasyczny materac sprężynowy z najnowszej kolekcji firmy Janpol.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CORA JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 899,00

Materac Cora to jedna z propozycji z najnowszej kolekcji firmy Janpol. Model ten to idealny wybór dla osób, które preferują klasyczne sprężynowe podłoże snu z dodatkiem nowoczesnych, elastycznych pianek. Wybierając ten materac mamy zapewnione stabilne podparcie kręgosłupa w obrębie 7 stref twardości na powierzchni, które są wynikiem indywidualnego działania sprężyn w zależności od miejsca i stopnia nacisku. Wysoki komfort użytkowania to zasługa kombinacji pianek, których właściwości zapewniają odpowiednią elastyczność powierzchni, a co za tym idzie doskonałe dopasowanie do ciała. Materac Cora przypadnie do gustu szczególnie osobom, które zwracają uwagę na higieniczność produktu. Warstwy wierzchnie charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi, dzięki którym w obrębie materaca zachowane zostaje świeże i czyste środowisko, wolne od kurzu, roztoczy oraz innych alergenów. Wpływ na to ma również doskonała wentylacja, która umożliwia ciągły przepływ powietrza we wnętrzu materaca. Cora w standardzie dostępny jest w pokrowcu Tencel, który można zamienić na pokrowiec Silver Protect.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: materiał nadający powierzchni materaca elastyczność punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie kręgosłupa w każdej pozycji. Gęstość rozmieszczenia sprężyn 260 szt/m2 zapewnia indywidualną pracę każdej sprężyny w zależności od miejsca nacisku, dzięki czemu ruchy jednej osoby nie zaburzają snu partnera. Wysokość wkładu sprężynowego wynosi 12 cm.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: jeden z najpopularniejszych materiałów w materacach. Charakteryzuje się trwałością oraz wytrzymałością na odkształcenia. Stanowi stabilne podparcie ciała. W zależności od rodzaju materaca stosuje się różne gęstości pianki. W modelu Cora stanowi obustronne obłożenie wkładu sprężynowego o wysokości 2 cm.
Lateks
Lateks: naturalny materiał otrzymywany w całości z mleczka kauczukowego. Stosowany w materacach ze względu na właściwości antybakteryjne oraz podwyższoną elastyczność i sprężystość, która przekłada się na świetne dopasowanie do kształtu ciała. Zaletą tej pianki jest również jej wytrzymałość na odkształcenia, dzięki czemu utrzymuje swoje właściwości przez długi czas. Stanowi dwu centymetrową warstwę komfortową w materacu Cora.
Filc
Przekładka filcowa: stosowana w materacach w celu zwiększenia stopnia twardości. Dodatkowo stanowi warstwę oddzielającą sprężyny od warstw piankowych.

Loteria Janpol

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Cora - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: pokrowiec tworzy tkanina, która powstała z biodegradowalnych włókien wytworzonych w certyfikowanym procesie produkcji. Jest to materiał o wysokiej przepuszczalności powietrza oraz doskonałej absorpcji wilgoci, dzięki czemu świetnie reguluje temperaturę, co przekłada się na komfortowe warunki snu. Pokrowiec nie podrażnia skóry, jest miękki i delikatny w dotyku. W celu zachowania właściwości, pokrowiec należy prać w temperaturze do 40 st.C.
Pokrowiec  Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: tkanina pokrowca wzbogacona została specjalnymi włóknami srebra o działaniu bakteriobójczym oraz antyalergicznym. Materiał nie elektryzuje się, dzięki czemu powierzchnia wolna jest od kurzu i roztoczy. Pokrowiec redukuje nieprzyjemne zapachy powstające przy rozwoju drobnoustrojów. Zaletą pokrowca jest jego wytrzymałość na wielokrotne pranie, dzięki czemu nie traci swoich właściwości w wyniku częstego odświeżania. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
JANPOL