Hilding Safety Smyk
  • Hilding Safety Smyk
  • Hilding Safety Smyk w pokrowcu
  • Hilding Safety Smyk przekrój
  • Hilding Safety Smyk
HILDING

Materac SAFETY SMYK HILDING dziecięcy

499,00 zł
Nowy produkt

Materac Safety Smyk Hilding to bezpieczny, antybakteryjny materac dla niemowląt, który z powodzeniem pełni funkcję przewijaka.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Safety Smyk to ulepszony model materaca Baby Safe. Nowa wersja dobrze już znanego i cenionego przez klientów materaca dla niemowląt zachowała swoją najważniejszą właściwość, jaką są uniesione o 2 cm boki. Łódeczkowaty kształt produktu gwarantuje dziecku bezpieczny sen, bez ryzyka zetknięcia się ciała z innymi częściami łóżka. Dodatkowo materac Hilding Safety Smyk z powodzeniem pełni także funkcję przewijaka, co jest niezwykle cennym rozwiązaniem podczas podróży lub w małych pokoikach dziecięcych. Zmianie uległo wypełnienie tego modelu produktu. Po szeregu testów oraz wprowadzeniu nowatorskiego rozwiązania do materaców dla dorosłych, zdecydowano o zastosowaniu innowacyjnej pianki Velvet Touch. Piankę tą wyróżniają jej antybakteryjne właściwości oraz wyjątkowo dobry poziom wentylacji. Dzięki niemu eliminuje ona ryzyko zatrzymywania w sobie drobnoustrojów i alergenów rożnego rodzaju. Gwarancją wysokiego poziomu higieniczności jest także zastosowany w materacu pokrowiec Lotus. Materiał z którego został stworzony zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów. Ponieważ niemowlęta w pierwszych miesiącach życia potrzebują wiele snu, który wpływa na ich rozwój, niezwykle ważne jest zapewnienie im maksymalnego komfortu. Materac Safety Smyk zapewnia optymalne podparcie, a zarazem jest elastyczny i przyjemny w dotyku, a więc idealny dla delikatnej skóry malucha. Materac Hilding Safety Smyk dostępny jest w rozmiarach 60x120 oraz 70x140 cm.

Pianka Flexifoam
Pianka Flexifoam: pianka elastyczna, perfekcyjnie dopasowująca się do ciała i podtrzymująca stabilnie kręgosłup w prawidłowej pozycji. Dzięki systemowi specjalnych nacięć posiada bardzo dobrą wentylację, która zapewnia obniżenie temperatury ciała, dziecko nie przegrzewa się.
Velvet-Touch
Pianka Velvet Touch: opracowana przez grupę specjalistów dla firmy Hilding. Wyróżnia ją wyjątkowa sprężystość i elastyczność. Technologia zastosowana do jej produkcji zapewnia odpowiedni poziom wentylacji, przez co eliminuje ryzyko powstania grzybów i pleśni oraz rozwoju drobnoustrojów. Pianka posiada estetyczny wzór i jest niezwykle miła w dotyku. Materace z niej wykonane posiadają optymalną twardość i zapewniają właściwe podparcie ciała podczas snu.
WYSOKOŚĆ WKŁADU: ok. 11 CM
Twardość - miękki
Safety Smyk - budowa
Pokrowiec Lotus
Pokrowiec Lotus: nowej generacji pokrowiec przeznaczony do materacy dziecięcych. Tkanina nie przepuszcza wody oraz innych substancji, pozostałe zanieczyszczenia wystarczy zebrać wilgotną ściereczką. Tworzy wysoce higieniczne warunki do snu dla dziecka. Dodatkowo jest przyjemny na wrażliwej skóry dziecka. Pokrowiec należy prać w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
Certyfikaty:
Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac wykonany bardzo porządnie, przyjemny

Materac wykonany bardzo porządnie, przyjemny w dotyku. Widać dbałość o szczegóły. Maluchowi śpi się na nim bardzo dobrze.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Duzy profesjonalizm

Szybka natychmiastowa wysylka

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
11 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
Certyfikaty:
Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
HILDING