Materac Novia Mollyflex
  • Materac Novia Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac NOVIA MOLLYFLEX piankowy

2 900,00 zł

Materac piankowy Novia z kolekcji Mollyflex w zdejmowanym pokrowcu Tessuto Streth.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Antyalergiczny materac piankowy Novia z kolekcji Mollyflex to idealna powierzchnia do snu dla osób lubiących nieco twardsze podłoże. Materac został wykonany z dwóch rodzajów pianek, które perfekcyjnie dbają o odpowiednie ułożenie ciała oraz jego podparcie. Pianka Vicofoam Pneumatic® skutecznie redukuje napięcie mięśniowe, tym samym rozluźniając całą sylwetkę użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla osób o lekko podwyższonej wadze ciała. Pianka wysokoelastyczna Poliattex® grey z kolei dba o idealne wypełnienie wszystkich krzywizn kręgosłupa, perfekcyjnie go podpierając. Dodatkowo, dzięki materiałowi, nacisk ciała na materac pozostanie rozłożony równomiernie. Całość znajduje się w jakościowym pokrowcu Tessuto Streth, zawierającym naturalną wiskozę. Dzięki temu zapewnia on odpowiedni przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z materaca. Dołączony pas 3D skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec wypełniono pianką Visco, która odpowiada za wysoki poziom komfortu korzystania z materaca, przyjemnie otulając ciało użytkownika podczas snu. Wkład materaca objęty został gwarancją na okres 2 lat - Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na okres 10 lat po wypełnieniu formularza.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Vicofoam Pneumatic®: materiał odpowiedzialny za redukcję napięcia w mięśniach użytkownika. Perfekcyjnie dopasowuje się do postury śpiącego, tym samym dbając o najwyższy poziom komfortu korzystania z materaca. Pianka świetnie sprawdzi się w przypadku osób o podwyższonej wadze ciała lub preferujących twardsze podłoże do snu.
Pianka Newlatex
Pianka Poliattex® grey: zapewniająca idealne podparcie kręgosłupa oraz równomierne rozłożenie nacisku ciała na materacu. Dzięki tym właściwościom ciało użytkownika podczas snu szybko się regeneruje, aby dostarczyć organizmowi energii na cały dzień. Pianka powoduje wrażenie przyjemnego otulenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-twardy
Novia - budowa
Pokrowiec Soybean
Pokrowiec Tessuto Streth: wykonany z dodatkiem naturalnej wiskozy. Poprzez właściwości wentylacyjne pokrowiec eliminuje powstawanie pleśni i w rezultacie nieprzyjemnych zapachów. Został on wyposażony w boczny pas 3D, który dodatkowo zwiększa przewiewność materaca. Materiał wypełniono pianką Visco, zwiększającą komfort korzystania z materaca. Pokrowiec jest przeznaczony do prania w temperaturze nieprzekraczającej 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac Novia

Materac bardzo dobrze dostosowuje się do ciała. Bardzo wygodny. Wysokiej jakości wykonanie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry produkt

Materac dobrze wykonany, bardzo wygodny. W pierwszej chwili człowiek zapada się w bardzo komfortowej piance memory, jednak uczucie to nie trwa długo ponieważ sylwetka jest stabilizowana i trafia na kolejną twardszą warstwę - wszystko zgodnie ze specyfikacją produktu. W porównaniu do materaca za ok 1000zł z Ikea, odczuwalna jest ogromna różnica. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji z 2 do 10 lat po rejestracji produktu na stronie producenta. Materac(dotyczy rozmiaru 160x200) jest zrolowany, co ułatwia transport. Gorąco polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
MOLLYFLEX