• Obniżka
Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy
  • Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy
Promocja
MATERASSO

Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy

2 336,00 zł 1 869,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 336,00 zł

Materac Spinal Duo o dwóch stopniach twardości w obrębie jednej powierzchni.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Spinal Duo od producenta Materasso to doskonały wybór dla par o różnej budowie ciała oraz preferencjach co do twardości. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia niezwykle wygodny i komfortowy sen. Specjalne nacięcia na warstwie pianki Nightfly wpływają na rozluźnienie mięśni oraz redukcję nacisków na kręgosłup, przekłada się to na zdrowy i odprężający wypoczynek. Podstawę materaca tworzy specjalna pianka, która usprawnia działanie powyższej warstwy, zapewniając stabilność całej konstrukcji oraz odpowiednią przewiewność, dzięki której w obrębie materaca zachowana zostaje świeżość i czystość. Warstwę komfortową w materacu Spinal Duo tworzy innowacyjna wysokoelastyczna pianka Greengel o właściwościach termoregulacyjnych. Struktura pianki zapewnia odpowiednią wentylację w chłodne wieczory, natomiast w ciepłe, letnie noce gwarantuje przyjemny mikroklimat ułatwiający zasypianie. Całość zwieńczona została innowacyjnym pokrowcem Thermobalance, który skutecznie zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu organizmu w zależności od panującej temperatury. Jakość materaca potwierdza aż 12-letnia gwarancja.

Sprężyna kieszeniowa
Pianka Nightfly: innowacyjny materiał, który tworzy dwie twardości w obrębie materaca. Efekt ten udało się uzyskać w wyniku specjalnych nacięć na powierzchni pianki, które tworzą idealne warunki snu dla osób o dużej różnicy wagowej. Nacięcia te wpływają również na rozluźnienie mięśni, co przekłada się na niezwykle odprężający i komfortowy sen..
Zimna Piana
Zimna Piana: pianka o gęstości 45kg/m3 zapewniająca stabilizację oraz odpowiednie podparcie na całej długości ciała. Materiał ten usprawnia działanie pianki Nightfly.
Pianka  Greengel
Pianka Greengel: nowoczesny wysokoelastyczny materiał o strukturze zapewniającej odpowiednią wentylacją, która chroni przed przegrzaniem organizmu podczas snu. Tworzy idealne warunki do snu nawet podczas gorących, letnich nocy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Spinal Duo - budowa
Pokrowiec Thermobalance
Pokrowiec Thermobalance: pokrowiec tworzy nowoczesna tkanina z włóknami Customood o właściwościach pozwalających doskonale regulować temperaturę i wilgoć w zależności od panujących warunków. Włókna tkaniny otwierają się podczas wzrostu temperatury, dzięki czemu absorbują wydzielaną wilgoć oraz obniżają temperaturę, chroniąc użytkownika przed przegrzaniem. Pokrowiec jest gwarancją czystość, świeżości oraz środowiska wolnego od alergenów. Producent zaleca pranie pokrowca w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Promocja
MATERASSO