Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MEMORY SILVER RELAKS piankowy
  • Materac MEMORY SILVER RELAKS piankowy
RELAX

Materac MEMORY SILVER RELAKS piankowy

1 089,00 zł
Nowy produkt

Materac Memory Silver zapewnia doskonałe podparcie ciała redukując powstające podczas snu naciski. Dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Sleep Comfort.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

W materacu Memory Silver połączone zostały najlepsze właściwości pianki termoelastycznej oraz pianki wysokoelastycznej. Wykorzystanie tego rodzaju materiałów zapewnia doskonałe podparcie ciała na całej długości przy zachowaniu odpowiedniego komfortu snu. Jest to zasługa pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła i nacisku doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika zapewniając zdrowy wypoczynek. Zaletą materaca Memory Silver jest również reagująca na zmianę ułożenia ciała powierzchnia, dzięki czemu sen staje się jeszcze bardziej odprężający i regenerujący. Produkt cechuje się wysoką przewiewnością, dzięki czemu w obrębie materaca zachowane zostaje czyste i suche środowisko snu. Model dostępny jest w pokrowcu Sleep Comfort, który wyposażony został w specjalny pas klimatyzujący dodatkowo usprawniający przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca. Potwierdzeniem jakości wykorzystanych materiałów jest certyfikat Oeko-Tex Standard oraz gwarancja na okres 5 lat, którą objęty został wkład materaca Memory Silver.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka Komfort: wysokoelastyczna pianka o grubości 12 cm stanowi solidną podstawę materaca. Właściwości materiału zapewniają stabilne i zdrowe podparcie ciała na całej długości. Pianka charakteryzuje się elastycznością punktową, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia co wpływa na trwałość i żywotność całego materaca.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pianka o grubości 5 cm stanowi wierzchnią warstwę materaca. Materiał reaguje na ciepło i ciężar użytkownika dopasowując się do jego sylwetki, dzięki czemu w dużym stopniu redukuje naciski powstające podczas snu co przekłada się na odprężający odpoczynek. Powierzchnia reaguje na każdy ruch użytkownika zapewniając zdrowe i stabilne podparcie przez całą noc.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 cm
Twardość - średni
Memory Silver - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: pokrowiec wykonany z przyjemnej w dotyku tkaniny, która w dużej części składa się z wiskozy. Struktura materiału w połączeniu ze specjalnym pasem klimatyzującym wpływa na doskonałą przewiewność produktu, dzięki czemu do wnętrza materaca dostarczane jest ciągle świeże powietrze. Dodatkowo pokrowiec charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością wilgoci zapewniając suche środowisko snu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
5 lat
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX