Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy
  • Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy
MOLLYFLEX

Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy

1 397,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac nawierzchniowy Moontex Mollyflex ze zdejmowanym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TOPPER MOONTEX MOLLYFLEX nawierzchniowy Rozmiar: 80x200 1 1 397,00

Topper Moontex przeznaczony jest do poprawy komfortu materacy każdego typu. Składa się z jednorodnego bloku pianki Viscofoam Waterily, która dzięki swoim właściwościom dopasowuje się do ciała. Materiał zmienia swoją strukturę w wyniku oddziaływania temperatury i nacisku. Po ustaniu tych czynników wolno odzyskuje wyjściową formę. Zapewnia optymalne podparcie i redukuje naciski wywoływane na ciało przez materac. Topper jest przewiewny, dlatego nie blokuje swobodnego dostępu powietrza do materaca głównego. Jego częścią jest zdejmowany pokrowiec z tkaniny Sensovel. Materiał jest miły w dotyku i na dobre właściwości higroskopijne. Zastosowany w nim zamek błyskawiczny ułatwia jego zdjęcie i wypranie w temp. 30 st.C. Moontex jest produktem medycznym z pięcioletnią gwarancją na wkład.

Pianka Viscofoam Waterlily
Pianka Viscofoam: sprężysta pianka o otwartokomórkowej budowie, która dostosowuje się do termicznego działania ciała. To ekologiczny materiał o dużej przewiewności. Pianka jest higieniczna i bezpieczna dla alergików. Tworzywo jest odporne na powstawanie trwałych zniekształceń.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Twardość - średni
Moontex - budowa
Pokrowiec Sensovel
Pokrowiec Sensovel: tworzywo wykonane z naturalnego włókna wiskozowego. Materiał cechuje się delikatnością i wysoką higieną. Tkanina jest przewiewna i dobrze odprowadza wilgoć. Pokrowiec wyposażono w zamek, więc łatwo go zdjąć i wyprać (temp. max. - 30 st. C).

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
6 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX