Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac NEW MEMORY Zobacz większe

Materac NEW MEMORY PERDORMIRE piankowy

Nowy produkt

PERDORMIRE

Ortopedyczny materac o 7 strefach twardości; w wysokiej jakości pokrowcu o działaniu antybakteryjnym.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Perdormire

1 790,00 zł

Więcej informacji

New Memory jest materacem ortopedycznym oferowanym przez firmę Perdormire. Model składa się z dwóch rodzajów wysokiej jakości pianek Visco Mind i Waterfoam. Wyższa stabilizuje całą konstrukcję i zapewnia ergonomiczne podparcie dla kręgosłupa. Materiał jest wytrzymały na duże obciążenia i nie deformuje się pod wpływem zmiennego nacisku. Tworzywo Visco Mind posiada natomiast zdolność do dokładnego odwzorowania kształtu. Pianka pod wpływem temperatury lekko się zapada i delikatnie otula ciało. Właściwość ta zapobiega jakiemukolwiek naciskowi podłoża na ciało, dzięki czemu ogranicza ryzyko powstania odleżyn i nocnego cierpnięcia kończyn. Powierzchnia posiada podział na siedem stref twardości. Częścią produktu jest zdejmowany pokrowiec wyposażony w antyalergiczny i antybakteryjny pokrowiec.

UWAGA! Materac w rozmiarze 80x200 dostępny jest do 4 tygodni!

pianka_ waterfoam
Pianka Visco Mind: Piana wiskoelastyczna (termoelastyczna) o gęstości 50kg/m³. O jej znakomitych właściwościach przekonało się wielu użytkowników. Dzięki otwartokomórkowej strukturze zapewnia świetny przepływ powietrza i stanowi stabilne podparcie dla ciała. Fenomen piany tkwi w jej prostym działaniu. Staje się bardziej plastyczna pod wpływem temperatury człowieka i dopasowuje się do jego naturalnych kształtów, zapewniając zdrowy i spokojny sen bez konieczności zmiany pozycji. Ponieważ w składzie pianki znajduje się emulsja wodna, podczas jej produkcji zrezygnowano ze szkodliwych dla zdrowia substancji i związków typu C.F.C. Visco Mind jest antyalergiczna.

pianka_ waterfoam
Piana Waterfoam: W trosce o bezpieczeństwo użytkowników wyprodukowano ją bez szkodliwych i chemicznych związków typu C.F.C. (chlorofluorowęglowodorów), które występują w rozpuszczalnikach. Z uwagi na sporą elastyczność, piana Waterfoam charakteryzuje się wydłużoną żywotnością. Ponadto zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i pozbywa się gromadzącej się wewnątrz materaca wilgoci. Gdy temperatura ciała wzrasta, piana Waterfoam odpowiednią ja obniża, dbając o minimalne pocenie.
podkreslnik

Budowa

Pianka Visco Mind

Wysokość:

Wysokość wkładu: 15 cm;
Wysokość całkowita: 18 cm;
pokr_dol

Pokrowiec:

Stretch
Medic+Area: Przewiewna tkanina o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych ogranicza powstawanie pleśni, grzybów i roztoczy. Dzięki cyrkulacji powietrza pokrowiec niweluje zbierającą się wewnątrz materaca wilgoć (100%). Wierzchnią stronę Medic+Area® wypełniono leniwą pianką Visco Mind®, zaś w spodzie zastosowano izolacyjne włókno antyalergiczne. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc6
antyalergiczny
Antyalergiczny
Pokrowiec Medic+Area zapobiega rozwijaniu się pleśni, bakterii, grzybów i roztoczy.
gwarancja
Gwarancja 10 Lat
Wkład materaca został objęty 10-letnią gwarancją producenta.
5 stref
Do stelaży regulowanych
Materac może być stosowany na stelażu regulowanym lub statycznym.
5 stref
Pokrowiec do prania
Materac posiada zdejmowany pokrowiec Medic+Area, który można wyprać.
5 stref
7 stref twardości
Materac podzielony jest na 7 stref twardości, które zwiększają jego ortopedyczne właściwości.
Materac Rolowany
Materac Rolowany
Materac dostarczany jest w formie rolowanej. Do odzyskania swojego naturalnego kształtu potrzebuje ok. 72 h.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane