Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Materac piankowy o właściwościach ortopedycznych.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Mollyflex

3 120,00 zł


Więcej informacji

W modelu Cubotto Soft zastosowano specjalne materiały, które pozwoliły na stworzenie niezwykle komfortowego produktu o właściwościach ortopedycznych. Wypełnienie składa się z trzech warstw innowacyjnych pianek. Górna – Viscofoam Waterliliy – reaguje na ciepło ciała, dopasowuje się do niego i gwarantuje najwyższy poziom wypoczynku. Jest elastyczna i lekkosprężysta, dzięki czemu podłoże szybko reaguje na zmiany pozycji w trakcie snu. Tuż pod nią znajduje się trzon produktu - pianka Elastofoam Bio o wysokości 13 cm. Tworzywo produkowane jest na bazie olejów roślinnych. Pianka posiada specjalne nacięcia, które zwiększają jej przewiewność i elastyczność. Dobrze podpiera ciało w każdym punkcie i pozwala na właściwe odciążenie mięśni w trakcie wypoczynku. Dolna partia materaca to materiał DryFeel. Jego otwartokomórkowa budowa pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci gromadzącej się w tej partii materaca. Częścią produktu jest również pokrowiec zewnętrzny wykonany z bawełny organicznej. Materac Cubotto ma działanie antyodleżynowe, a jego właściwości medyczne są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Wysokość: 22 cm. Gwarancja: 10 lat na wypełnienie.

pianka wysokoelastyczna
Pianka Viscofoam HD: termoelastyczny materiał produkowany bez użycia szkodliwych substancji. Pianka ma silne właściwości ergonomiczne i dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Nie wywołuje żadnego nacisku zwrotnego, dzięki czemu krążenie krwi nie zostaje zaburzone.
pianka elastofoambio
Pianka ElastofoamBio: materiał produkowany na bazie naturalnych olejów roślinnych. Ze względu na dużą gęstość, tworzywo jest bardzo trwałe i elastyczne. Doskonale podpiera kręgosłup, co pozwala na odciążenie mięśni w okolicy lędźwi i barków.
pianka wysokoelastyczna
Pianka Dryfeel: materiał o otwartokomórkowej budowie wpływającej na efektywność w odprowadzaniu wilgoci. Ta wysokoelastyczna pianka zapewnia także doskonałą wentylację, która przyspiesza suszenie wypełnienia.
podkreślnik

Budowa

Materac Cubotto Soft Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu Cotton Bioorganic: ok. 22 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Aloe Vera
Cotton Bioorganic: tkanina wykonana z bawełny organicznej niezawierającej żadnych barwników chemicznych. Jest bardzo przyjemna w dotyku i ułatwia termoregulację w materacu. Materiał pochłania nadmiar wilgoci z powierzchni i szybko schnie. Pokrowiec posiada wentylacyjny pas boczny i nadaje się do prania w temp. 60 st.C.
podkreślnik


Twardość:

twardośćDo stelaży regulowanych
Do stelaży regulowanych
Materac można nachylać bez ryzyka uszkodzenia jego wypełnienia.

Ortopedyczny
Ortopedyczny
Skutecznie odciąża mięśnie i stabilnie podpiera kręgosłup.

Pokrowce do prania
Antyalergiczny
W wypełnieniu panuje klimat niesprzyjający rozwojowi roztoczy i bakterii.

Pakowany próżniowo
Pakowany próżniowo
Specjalny sposób pakowania pozwala na transport produktu w higienicznych warunkach.
Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Ułatwia zachowanie materaca w stałej świeżości.
jednostronny
Jednostronny
Materaca nie należy odwracać, ponieważ wyłącznie jedna strona przeznaczona jest do użytku.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane