Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac BELLA JANPOL piankowy Zobacz większe

Materac BELLA JANPOL piankowy

Nowy produkt

JANPOL

Piankowy materac Bella z wkładem wysokoelastycznym w dwóch pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

1 058,00 zł

Więcej informacji

Materac Bella to wysoce elastyczny model, który tworzy kombinacja dwóch pianek wzajemnie się uzupełniających. Dzięki odpowiedniej elastyczności oraz podwyższonej sprężystości materiałów, powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, utrzymując kręgosłup w stabilnej pozycji przez całą noc. Warto zwrócić uwagę na specjalne poprzeczne profilowania na powierzchni obu pianek. Tworzą one strefy o zróżnicowanej twardości, dzięki którym każda część ciała podparta jest indywidualnie. Przekłada się to na niezwykle komfortowy i odprężający odpoczynek. Zaletą materaca Bella są również właściwości, które pozwalają zachować niezwykle czyste środowisko snu. Otwartokomórkowa struktura pianek jest gwarancją odpowiedniej wymiany powietrza pomiędzy warstwami, dzięki czemu w obrębie materaca nie rozwijają się niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy. W standardowej wersji materac Bella dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Spin, który można wymienić na elegancką dzianinę Silver Protect.

kombinacja pianek
Kombinacja pianek: dwie pianki wysokoelastyczne o podwyższonej elastyczności i sprężystości. Tworzą komfortową powierzchnię spania o siedmiu strefach twardości, doskonale podpierającą ciało na całej długości. Pianki cechują się wysoką higieną pracy, tworząc środowisko wolne od alergenów i bakterii. Zaletą pianek jest również wysoki poziom odporności na odkształcenia, dzięki czemu produkt nie traci swoich właściwości przez wiele lat.

podkreslnik

Budowa:
Materac Bella Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: ok. 24 cm
pokr_dol

Pokrowce:

spin
Pokrowiec Spin: miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec, którego sprężysta struktura wpływa na poprawę elastyczności punktowej materaca. Specjalna powłoka Sanitized tworzy niezwykle higieniczne warunki snu. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Pokrowiec należy odświeżać w temperaturze maksymalnej 40 st.C.

silver protect
Pokrowiec Silver Protect: tkanina pokrowca wzbogacona została włóknami srebra o działaniu antyalergicznym. Specjalna powłoka zapewnia ochronę przed bakteriami oraz redukuje ilość alergenów na powierzchni materaca. Co więcej, tkanina nie elektryzuje się, dzięki czemu pokrowiec nie przyciąga kurzu. Aby pokrowiec zachował swoje właściwości przez długi czas, należy go prać w warunkach domowych w temperaturze 40 st.C.
podkreslnik

Twardość:podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
antyalergicznyAntyalergiczny
7 stref twardości7 stref twardości
stelaż regulowanyStelaże regulowane
5 lat gwarancji5 lat gwarancji

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.