Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Kalipso H New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Kalipso H New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Kalipso H New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko KALIPSO H NEW ELEGANCE tapicerowane

3 630,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Kalipso H New Elegnace tapicerowane posiadające wygodny zagłówek oraz możliwość wyboru bazy bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Kalipso H to łóżko wyróżniające się solidną konstrukcją, wysokiej jakości materiałami oraz wytrzymałością. Jego wygląd pasuje do wielu stylizacji, będzie odpowiedni zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. W łóżku znajduje się praktyczny pojemnik, w którym można schować, np. pościel. Łóżko Kapiso H New Elegnace posiada ciekawy zagłówek, który wygląda jakby był połączony z mniejszych kwadratów. Całość posiada niepowtarzalny charakter. Łóżko Kalipso H można dostosować do wnętrza poprzez wybór obicia (tkanina, skóra ekologiczna lub skóra naturalna) i kolorystyki.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Kalipso H

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE