Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko drewniane Kiruna Plus
  • Łóżko drewniane Kiruna Plus

Łóżko drewniane Kiruna Plus

3 789,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko drewniane, posiadające pojemnik na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępne do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko Kiruna Plus to jedno z wielu modeli łóżek drewnianych oferowanych przez firmę Ekodom. Wyróżnia się spośród nich delikatnym wezgłowiem. Tworzą je cienkie szczebelki umieszczone w szerokiej ramie. Materiałem, z którego wykonano łóżko, jest lite drewno olchowe o grubości deski do 5,5 cm. Ten model posiada pojemnik umieszczony pod stelażem otwieranym od frontu lub boku łóżka. Standardowo produkt występuje w kolorze „olcha naturalna”, jednak w przypadku wyboru innego odcienia, drewno jest odpowiednio wybarwiane. Łóżko dostępne jest w siedmiu standardowych wielkościach, a nietypowe wymiary są realizowane na indywidualne zamówienie klienta. Model Kiruna tworzy zestaw z szafką M-Form lub M-Form z półką. Ten solidny produkt będzie idealny do klasycznych sypialni i posłuży przez wiele lat.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Kiruna Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.