Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko drewniane Lund Plus
  • Łóżko drewniane Lund Plus
  • Łóżko drewniane Lund Plus

Łóżko drewniane Lund Plus

3 527,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko z wysokiej jakości drewna olchowego z funkcjonalnym zagłówkiem.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Lund Plus to solidne łóżko wykonane z wysokiej jakości litego drewna olchowego o grubości deski do 3 cm. Łóżko posiada zagłówek, który idealnie sprawdzi się jako oparcie w trakcie wypoczynku. Dodatkowym atutem tego modelu jest praktyczny pojemnik na pościel, który można otwierać zarówno od frontu, jak i od boku łóżka. Lund Plus to łóżko, które sprawdzi się idealnie w każdej sypialni. Dostępne w 6 naturalnych kolorach oraz 7 standardowych wymiarach. Na indywidualne zamówienie klienta wykonywane są wszelkie zmiany rozmiarów. Do łóżka można dodatkowo zamówić również pasujące do niego stoliki nocne M-FORM (z półką lub bez) oraz poduszkę na zagłowie.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne, poduszkę na zagłowie oraz materac należy dokupić oddzielnie. Klient podczas zakupu łóżka ma możliwość wyboru systemu otwierania pojemnika. Podczas zamówienia należy w informacji wpisać, który rodzaj nam odpowiada. Możemy wybrać: A – Otwieranie boczne LEWE, B – Otwieranie boczne prawe lub klasyczne otwieranie do góry.

Łóżko Lund Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.