Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko drewniane Glamour
  • Łóżko drewniane Glamour
  • Łóżko drewniane Glamour

Łóżko drewniane Glamour

2 138,00 zł
Nowy produkt

Łóżko z najwyższej jakości drewna olchowego. Posiada praktyczny zagłówek.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Nieskomplikowany design oraz materiał, jakim jest drewno, nadaje łóżku GLAMOUR przyjemny wygląd, który znajdzie zastosowanie w niemal każdej sypialni. Grubość deski z litego drewna olchowego do 3 cm cechuje trwałość i naturalny wygląd. Łóżko posiada praktyczny zagłówek. Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów. Łóżko można zamówić w dwóch opcjach – bez szuflady lub z szufladą na pościel. Szuflada posiada dwa wymiary – na 2/3 łóżka (jeśli posiadamy szafkę nocną) lub na jego całość.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Glamour Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.