Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra FIT PREMIUM STANDARD TEMPUR
  • Kołdra FIT PREMIUM STANDARD TEMPUR
TEMPUR

Kołdra TEMPUR FIT PREMIUM STANDARD

1 973,00 zł
Nowy produkt

Kołdra wykonana na podstawie dwóch technologii stworzonych przez NASA.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdra Tempur Premium Standard jest produktem, który doskonale sprawdzi się o każdej porze roku. Swoją uniwersalność zawdzięcza technologii Temprakon użytej w wypełnieniu i tkaninie zewnętrznej oraz materiałowi Outlast, który zapewnia optymalną termoregulację i wilgotność podczas snu. Zarówno obszycie, jak i wypełnienie zawierają olejki z drzewa Neem. Dodatek ten zapobiega rozwojowi mikroorganizmów groźnych dla zdrowia oraz ułatwia utrzymanie stałej świeżości produktu. Tkanina zewnętrzna to 100% bawełna, a wypełnienie stanowi puch europejski (70%) i włókna termoregulacyjne (30%). Kołdra jest lekka i przewiewna. Nadaje się do prania w delikatnych detergentach i temp. 60 st.C. Dostępne rozmiary: 135/140x200 cm, 155x200 cm, 200x220 cm. Gwarancja producencka: 3 lata.

WYMIARY: 135x200; 140x200; 200x220 CM
Kołdra Fit Premium Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR