Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
TEMPUR
Nowość

Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Light

686,00 zł

Wysokiej jakości kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Light zapewniająca wyjątkowy komfort podczas snu.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Lekka kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Light z wypełnieniem z mikrofibry WarmMax dopasowuje się do temperatury ciała użytkownika i zapewnia dobrą regulację wilgoci, a dzięki temu suchy i przyjemny sen. Ponadto zawiera Outlast, materiał, który gromadzi energię cieplną wówczas, gdy jest jej nadmiar i uwalnia ciepło, gdy go brakuje. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Light dostarcza optymalny komfort termiczny. Daje odczucie chłodu latem i ciepła, gdy temperatura spada. Materiały są przyjemnie miękkie i posiadają certyfikat OEKO-TEX, co świadczy o tym, że nie zawierają substancji zagrażających zdrowiu. Kołdra nadaje się do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60°C i suszenia w suszarce, dzięki czemu w łatwy sposób można utrzymać higieniczne środowisko snu. Posiada 3-letnią gwarancję.

WYMIARY: 135/140x200; 155x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Light
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR
Nowość