Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra NOTTE LUNA ANIMEX puchowa
  • Kołdra NOTTE LUNA ANIMEX puchowa
ANIMEX

Kołdra NOTTE LUNA puchowa

1 390,00 zł
Nowy produkt

Puchowa kołdra z powłoką wykonaną z satyny bawełnianej.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Notte Luna to kołdra wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Jej powłokę tworzy puchoszczelna, starannie pleciona satyna bawełniana. Materiał w białym kolorze jest zdobiony srebrną lamówką. Kołdrę wypełnia w 100% biały, prany, gęsi puch, który jest starannie wyselekcjonowany i wyczyszczony przy zachowaniu najwyższych standardów. Kołdra ma budowę kasetonową, zapobiegającą przemieszczeniu się puchu. Jest lekka i sprężysta (800 cu.in). Spełnia normę europejską PN_EN 12934 Klasa I. Kołdra gwarantuje optymalną izolację cieplną i występuje w trzech wariantach: całoroczna, letnia i zimowa. Wszystkie produkty tej firmy są szyte ręcznie w Polsce i odznaczają się wysoką jakością wykonania.
UWAGA! Oferta dotyczy tylko KOŁDRY. Poduszkę z kolekcji Notte Luna należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 100% PUCH GĘSI PRANY
Kołdra Notte Luna Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
ANIMEX