Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra TREE AND GOOSE ANIMEX puchowa
  • Kołdra TREE AND GOOSE ANIMEX puchowa
TREE AND GOOSE

Kołdra TREE AND GOOSE puchowa

1 530,00 zł
Nowy produkt

Ekologiczna kołdra wypełniona gęsim puchem.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Tree&Goose to kolekcja składająca się z trzech rodzajów kołder (letniej, zimowej i całorocznej), w których wykorzystano włókna Tencel. Jest z nich wykonana w 50% tkanina zewnętrzna, uzupełniona bawełną. Materiał ten cechuje się higroskopijnością i przewiewnością. Jest także przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry. Włókno Tencel jest całkowicie przyjazne środowisku, ponieważ pozyskuje się je z surowego drewna. Kołdrę wypełnia polski biały puch gęsi, który bardzo dobrze izoluje i utrzymuje ciepło. Puch spełnia wszystkie normy jakości, nawet te obowiązujące w Japonii, które są dwukrotnie wyższe od europejskich. Pielęgnacja produktu polega na jego regularnym wietrzeniu i trzepaniu. Czyścić można go wyłącznie według instrukcji producenta.
UWAGA! Oferta dotyczy tylko KOŁDRY. Poduszkę z kolekcji Tree&Goose należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 100% PUCH BIAŁY, POLSKI
Kołdra Tree&Goose Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TREE AND GOOSE