TEMPUR

Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard

881,00 zł

Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard o wyjątkowych właściwościach termicznych.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard to model, który wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami termicznymi. Wkład wykonany z połączenia włókna WarmMax i Outlast sprawia, że kołdra dostosowuje się do temperatury ciała śpiącej osoby. Niezależnie od tego, czy śpisz w ciepłym czy chłodnym otoczeniu, Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard sprawi, że sen zawsze będzie komfortowy. Innowacyjny wkład termoregulacyjny dostosowuje się do temperatury otoczenia, zapobiegając przegrzewaniu i ochłodzeniu organizmu. Zastosowana w wypełnieniu mikrofibra WarmMax sprawia, że kołdra oddaje nadmiar wilgoci, zapewniając higieniczny sen, natomiast materiał Outlast pochłania, przechowuje, a następnie uwalnia ciepło, gwarantując optymalną temperaturę przez całą noc. Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard sprawdzi się szczególnie w sezonie letnim, minimalizując ryzyko przegrzania. Wszystkie komponenty zastosowane w modelu Luxe Fibre Cooling Standard posiadają certyfikat OEKO-TEX.

WYMIARY: 135/140x200; 155x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Luxe Fibre Cooling Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135/140x200 | 155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
Informacje dodatkowe:
funkcja termoregulacyjna
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135/140x200 | 155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
Informacje dodatkowe:
funkcja termoregulacyjna
TEMPUR