Kołdra BOSSANOVA SONNO ANIMEX puchowa
  • Kołdra BOSSANOVA SONNO ANIMEX puchowa
BOSSANOVA

Kołdra BOSSANOVA SONNO puchowa

860,00 zł
Nowy produkt

Kołdra puchowa dostępna w dwóch wariantach.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Kolekcja Bossanova Sono to produkty, w których zastosowano biały puch gęsi. To materiał najwyższej klasy, poddawany starannej selekcji i prany z zachowaniem najwyższych standardów higieniczności. Jest zgodny z normą PN-EN 12934 Klasa I. W kołdrze o kasetonowej budowie stanowi on 60% wypełnienia. Taka konstrukcja produktu zapobiega przemieszczeniu się puchu pomiędzy komorami. Kołdra wykonana jest ze 100% białej bawełny, a elegancji nadaje jej wykończenie z satynowej bizy. Występuje w dwóch wariantach: całoroczna i zimowa. Dzięki lekkości i puszystości zapewnia przyjemny i komfortowy sen. Należy ją profilaktycznie wietrzyć i trzepać, co zapobiegnie zbijaniu się puchu. UWAGA! Oferta dotyczy tylko KOŁDRY. Poduszkę z kolekcji Bossanova Sonno należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 60% NOWY, PRANY, BIAŁY PUCH GĘSI
Kołdra Bossanova Sonno Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
140x200 | 160x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna | zimowa
Rodzaj:
puchowa
Producent:
Bossanova
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
140x200 | 160x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna | zimowa
Rodzaj:
puchowa
Producent:
Bossanova
BOSSANOVA