Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra FIT CLASSIC STANDARD TEMPUR
  • Kołdra FIT CLASSIC STANDARD TEMPUR
TEMPUR

Kołdra TEMPUR FIT CLASSIC STANDARD

1 303,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjna kołdra z materiałem Outlast i technologią Fresh.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdrę Tempur Classic Standard zaprojektowano w oparciu o dwie technologie stworzone przez NASA. Pierwsza z nich – Temprakon – została użyta w wypełnieniu i bazuje na nowoczesnym materiale Outlast, który zapewnia odpowiednią temperaturę i poziom wilgotności podczas snu. Dzięki niemu zostaje wyeliminowane ryzyko przegrzania lub wychłodzenia organizmu. Dodatkowo w tkaninie zewnętrznej i wypełnieniu zastosowano technologię Fresh polegającą na zabezpieczeniu produktu olejkami z drzewa Neem. Ekstrakt ten blokuje rozwój bakterii i mikroorganizmów oraz przyczynia się do zachowania produktu w stałej świeżości. Tkanina zewnętrzna składa się w 100% z bawełny, a wypełnienie jest mieszanką puchu (70%) i włókna termoregulacyjnego (30%). Całość może zostać wyprana w temp. nieprzekraczającej 60 st.C. Gwarancja: 3 lata.

WYMIARY: 135x200; 140x200; 200x220 CM
Kołdra Fit Classic Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR