TEMPUR

Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Fibre Warming Standard

707,00 zł

Lekka kołdra HOME BY TEMPUR Elite Fibre Warming Standard zapewniająca wysoki komfort odpoczynku.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdra Elite Fibre Warming Standard z kolekcji Home By Tempur wyróżnia się lekkością oraz wyjątkowymi właściwościami termoizolacyjnymi. Wypełnienie wykonane w 100% z innowacyjnego włókna Thinsulate sprawia, że kołdra doskonale utrzymuje ciepło, zapewniając spokojny sen. Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Fibre Warming Standard świetnie ogrzewa ciało, sprawdzi się zatem w przypadku osób, którym zależy na pełnym komforcie termicznym, szczególnie w sezonie zimowym. Wkład z syntetycznej mikrofibry oraz delikatny w dotyku, bawełniany pokrowiec, zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Wszystkie materiały posiadają właściwości hipoalergiczne oraz certyfikaty OEKO-TEX, potwierdzające bezpieczeństwo dla zdrowia. Dzięki temu sen jest nie tylko komfortowy, ale i wolny od alergenów i szkodliwych chemikaliów. To doskonały wybór dla osób, które potrzebują kołdry lekkiej, ciepłej i łatwej do utrzymania w czystości.

WYMIARY: 135/140x200; 155x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Fibre Warming Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135/140x200 | 155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135/140x200 | 155x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
TEMPUR