Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
TEMPUR
Nowość

Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Standard

2 111,00 zł

Wysokiej jakości kołdra z kolekcji Home By Tempur Elite Standard

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Standard to produkt, który zapewnia idealny komfort cieplny w trakcie snu. Model został wypełniony puchem TEMPRAKON oraz włóknami wiskozowymi PCM, które dostosowują się do temperatury ciała użytkownika. Poszewkę wykonano w 100% z bawełny, dzięki czemu materiał jest niezwykle miękki i przyjemny dla skóry. Zastosowanie innowacyjnych surowców sprawia, że kołdra dopasowuje się do warunków panujących w sypialni i można z niej korzystać przez cały rok. Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Standard posiada certyfikat OEKO-TEX, który poświadcza, że spełnia on określone standardy ekologiczne i jest bezpieczny dla ludzi. Produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach: 135/140x200 cm oraz 200x220 cm i nadaje się do prania w warunkach domowych w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.

WYMIARY: 135/140x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Elite Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR
Nowość