TEMPUR

Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Standard

1 394,00 zł

Klasyczna kołdra HOME BY TEMPUR Classic Standard wykonana z puchu gęsiego, wzmocniona włóknami wiskozowymi i poliestrowymi oraz bawełną. Kołdra sprawdzi się przez cały rok.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Standard z puchu gęsiego to wysokiej jakości produkt, zapewniający wygodny sen oraz długotrwałą przydatność. Puch to jeden z najlepszych materiałów stosowanych w wypełnieniach kołder ze względu na jego izolacyjne właściwości. Oznacza to, że w zimie utrzymuje ciepło, natomiast w lecie gwarantuje przyjemny chłód. Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Standard jest także lekka oraz miękka, dlatego i łatwa w użytkowaniu. Kołdra z puchu gęsiego to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości wyposażenia sypialnianego, który zapewni zdrowy i komfortowy sen przez długi czas. Model posiada certyfikat OEKO-TEX®, oznaczający materiały wolne od szkodliwych dla środowiska chemikaliów. Kołdrę HOME BY TEMPUR Classic Standard umieszczono w tworzywie w całości wykonanym z bawełny, dlatego nie podrażnia ona skóry i nadaje się do częstego użytkowania.

WYMIARY: 135/140x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135/140x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135/140x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
TEMPUR